Warning: getimagesize(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:14090086:SSL routines:ssl3_get_server_certificate:certificate verify failed in /home3/khattemo/public_html/wp-content/themes/nuovowp/includes/templates/header-logo.php on line 37

Warning: getimagesize(): Failed to enable crypto in /home3/khattemo/public_html/wp-content/themes/nuovowp/includes/templates/header-logo.php on line 37

Warning: getimagesize(http://khattemoghaddam.com/wp-content/uploads/2020/05/bbbb.jpg): failed to open stream: operation failed in /home3/khattemo/public_html/wp-content/themes/nuovowp/includes/templates/header-logo.php on line 37

درباره ما

بنای هر ساختمان منوط است به نقشه ای مدون، دقیق و کارآمد و زیر بنایی مستحکم و عظیم که بتواند این بنا را تحمل نماید. ساختمان وجودی جوانان ما و ساختار آینده ی جامعه ی ما هم به چنین برنامه و زیر بنایی محتاج است تا بتواند به قله های سعادت و کمال در همه ی ابعاد برسد

امروز همان فردا است، فقط به فعلیت و بروز نرسیده و فردا همین امروز ما است، فقط به ظهور نرسیده است.

اهمیت بحث تربیت انسان از آن جهت صد چندان می گردد که عوامل موثر بر آن بسیار زیاد است و تاثیر پذیری روح و وجود آدمی مخصوصاً در سنین نوجوانی و جوانی بسیار بالا است.
از سوی دیگر تهاجم گسترده دشمنان خارجی و همراهی موافقان داخلی شان برای نابود کردن بنیان های جامعه ی اسلامی ایرانی ما آن هم در تمام زمینه ها، وظیفه ی ما و خطیر بودن این امر را بسیار بیشتر می کند. تا آنجا که رهبر انقلاب بیشترین تاکید و اهتمامشان به مسئله ی فرهنگ است.

اگر قرار است فرزندانمان در آینده، مردانی مومن متخصص و اثر گذار در همه ی زمینه ها باشند، باید امروزبرنامه ای خاص و همتی مضاعف داشته باشیم. و توان مادی و معنوی بیشتری صرف نماییم.

آنچه مطلوب است و انشاء الله باعث به ثمر نشستن استعدادهای نهفته ی عزیزانمان در جهت صحیح و عالی خواهد شد، برنامه ریزی و تلاش مربیان و یاری و همراهی اولیاء و خواستن این جوانان است.

دبیرستان غیر انتفاعی دوره اول دانشمند شهیدسردار حسن طهرانی مقدم به لطف خداوند و تلاش مسئولانش و همکاری دانش آموزان و اولیاء ، فعالیت های خوبی در سال های آغازین کارش داشته و به عنوان مدرسه ای طراز انقلابی با تاکید بر علم و فرهنگ به صورت توامان، شروع به کار کرده است .
مبنای اصلی این مجموعه تربیت جوانانی مومن ، انقلابی ، آگاه به امور، اثرگذار و کارآمد که تاج افتخاری برای کشور و مایه آرامش و سربلندی والدینشان باشند، است.